Jdi na obsah Jdi na menu
 


Esoterika (Bůh, karma, reinkarnace apod.)

Příspěvky

Je Bůh Láska?

15. 8. 2017

chalupsky-pavel.jpegTřicet let byl policistou a práci vnímal jako službu občanům. Po odchodu od policie se začal zamýšlet nad podstatou lidského bytí a života na Zemi, nad vztahy k přírodě, mezi lidmi i partnery.

 

Tajemství země dvouocasého lva – 2. část

24. 7. 2017

cesky-lev.pngCelý příběh pro Čechy a Slováky přináší natolik důležité a závažné duchovní důsledky, že se autor rozhodl ho v té nejzákladnější kostře interpretovat.

 

Tajemství země Dvouocasého lva - 1. část

24. 7. 2017

chvatal-jaroslav.jpgExistují různé roviny pohledů na historii českého a slovenského národa od těch tzv. klasických, oficiálně společností certifikovaných, až po ty alternativní.

 

Žil Ježíš doopravdy?

17. 4. 2017

První historické záznamy o Ježíši Kristu pocházejí z křesťanských pramenů a jsou velmi podrobné. Úplně první informace pocházejí z evangelií Nového zákona, konkrétně z listů svatého Pavla z Tarsu.

 

O předčasných úmrtích

9. 11. 2016

V našem navyklém materialismu považujeme smrt, tedy přechod na druhý břeh bytí, za největší neštěstí nebo zlo. Vždy to tak ale nemusí být...

 

Reinkarnace – proces evoluce duše

10. 4. 2016

amorc.jpgJaká je představa o reinkarnaci ve starém učení Řádu Růže a Kříže (A.M.O.R.C.)?

 

Akášická kronika, DNA, karma aj.

20. 8. 2015

kryon-logo.jpegZdravím, moji drazí,
jsem Kryon z magnetické služby

 

Bůh nebo Buóh aneb rozdíl ve slovech a písmenech

25. 4. 2015

O povaze písma dnes nemáme tušení, a tak většinou ani nevíme, jakou energii v sobě nesou a co při jejich vyslovení v realitě vyvolávají.

 

O smrti

26. 7. 2014

smrtka.jpgNaše společnost nemyslí na poslední věci člověka; umírání a smrt jsou témata, jimž se vyhýbá. Hlavním mottem a hybatelem jsou totiž maximální zisk, maximální výkon, kvantita, mládí, krása… Jiné kultury vědí, že smrt je opačným pólem zrození a její pochopení znamená pochopení smyslu života.

 

Vědci potvrdili duši, která neumírá

7. 4. 2014

duse2.jpgAmerický anesteziolog Stuart Hameroff (*1947) a anglický autor kvantové teorie vědomí Roger Penrose (*1931) přišli s přelomovým objevem.

 

Karmické zákonitosti

3. 4. 2014

lightwork.pngDvanáct zákonitostí karmy, jejichž aplikace může zásadním způsobem změnit náš život.

 

Papež a kardinál - nebe a dudy

7. 1. 2014

papez-frantisek.jpgKázání papeže Františka jsou zřejmě velice zajímavá. Škoda, že se z našich médií o jeho myšlenkách a představách skoro nic nedozvíme…

 

Náboženství bez Boha

5. 1. 2014

dworkin-mini.jpgInformace o poslední knize amerického universitního profesora a filosofa Ronalda M. Dworkina – k 1. výročí jeho úmrtí.

 

Cizí energie v našem životě

19. 7. 2013

jennifer-hoffman.jpgMůžeme být ovládáni cizími energiemi? Jennifer Hoffman, autorka několika  esoterických knih, vysvětluje, jak k tomu může dojít a co dělat, aby se tak nestalo.

 

O vděčnosti

28. 11. 2012