Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krize Evropy

Příspěvky

Rozhodla se Evropa spáchat sebevraždu?

31. 8. 2017

islamisti-pred-bojem.jpgPo teroristickém útoku v Manchesteru se ukázalo, že ve Velké Británii nejsou úplně na svobodě "jen" 3 tisíce džihádistů, ale spíše daleko děsivější počet 23 tisíc.
 

 

Evropská masová migrace: Lídři versus veřejnost

5. 8. 2017

bill-gates.jpgJe Bill Gates nacista, rasista, "islamofob" nebo fašista? Jak by řekl nejslavnější komorník PG Wodehouse: "Tato eventualita se zdá být vzdálená."

 

Jak zamknout hranice před ilegálními imigranty?

3. 8. 2017

kunstek-martin.jpgNaše armáda a policie jsou schopny dohromady pro tento úkol vyčlenit asi 15 tisíc osob ve zbrani. Když zvážíme potřebu rotace (střídání), tak jsou schopni dohromady hlídat hranice asi tří okresů.

 

Trocha "perverze"

1. 7. 2017

nicolai-sennels.jpgDr. Nicolai Sennels je dánský psycholog, který dělal rozsáhlý výzkum na málo známý problém muslimského světa, který má pro zdraví populace katastrofální důsledky.

 

Co dokáže lež

12. 6. 2017

kristina-rohackova.pngZe zhruba 40 dezinformačních portálů, které v Česku fungují, se dá dohledat majitel jen asi u tří.

 

V Rusku veria, že Slovensko dostanú z NATO, a robia na tom

17. 3. 2017

christo-grozev.jpgStopy kontroverzného ruského oligarchu, ktorý sa podieľal na vyprovokovaní vojny na Donbase, vedú aj na Slovensko. Zistil to aktivista Christo Botev z projektu Bellingcat.

 

První útok hackerů na Česko

8. 2. 2017

sabina-slonkova-maly.jpgInvestigativní novinářka Sabina Slonková na stopě. Hackerský útok: ruské fórum, pět měsíců stahování a IP adresa v ČR.

 

Varovanie z Poľska

8. 2. 2017

simecka-martin.jpgVarovanie z Poľska, kde chcú zakazovať aj Harryho Pottera a moci sa chopili paranoici. Martin M. Šimečka bol skúmať, ako jeho poľskí priatelia prežívajú útok na demokraciu.

 

Churchillova prorocká slova

7. 2. 2017

churchill.jpgJe to už dvaapadesát let, co zemřel jeden z nejslavnějších předsedů vlády Velké Británie, Sir Winston Churchill. Jeho slovům však ani 118 let neubralo na významu. Naopak.

 

Berlín – další falešná vlajka

6. 1. 2017

koenig-peter.jpganeb Nemilosrdná spoluvina států.
Tento text má pro mne některé otazníky, a tak je třeba vyčkat, co přinesou další dny.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »