Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jód – perfektní všelék

Roku 1980 byl spáchán obrovský zločin, jehož dopad byl horší než válečné zločiny Hitlera, Stalina nebo George Bushe. A to už je něco! Důsledky se neprojevily hned. Bomby nepadaly a města nebyla ničena – to vůbec nebylo třeba. Dopustili to sami lidé, které ukonejšily k spánku farmaceutické koncerny, vláda a zkorumpovaný zdravotnický systém.
Pomyslete na velikost tohoto rozhodnutí, odpovědného za podkopání, a dokonce i zničení zdraví celých národů! Jeho účinky neustále narůstají. Jen lidé, žijící v primitivních podmínkách, a domorodci v džungli, kteří si pěstují nebo sbírají vlastní potraviny, se tomu vyhnuli.
My jsme oběti a nezáleží na tom, jak dobře jsme informováni a jaký dáváme pozor na to, co jíme a pijeme. Únik je nemožný. Zdá se vám to přehnané? Buďte si jisti, že to tak není.
Ano, existují možnosti, jak snížit napáchané škody, ale bohužel už nebudeme schopni zmírnit újmu na zdraví miliónů až miliard fyzicky a psychicky zničených obětí tohoto zločinu.  Zdravotnický systém ničí lidi, a ti zas ničí tento systém. Tyto nesmyslné zločiny byly ještě před 30 lety nemyslitelné. Jen starší lidé si uvědomují, jak dramaticky se náš svět změnil. Když se zeptáte kteréhokoliv staršího člověka, tak vám poví, že v čase jeho dětství a mládí byli lidé silní, choroby byly zřídkavé a skoro každý byl normální.

VINÍKEM JE BROM
Brom je antibakteriální agens podobný chlóru. Je to velmi silný pesticid, který se používá v zemědělství; hmyz zabíjí na dotyk! Když se vstříkne do vody, všechno v ní zahyne. A pravděpodobně jsme to měli k snídani! Mnoho z těch, co to pozřeli, skončilo na psychiatrii s akutní paranoiou. Všechny sloučeniny bromu jsou vysoce jedovaté, stejně jako rostlinný olej s bromem – BVO (brominated vegetable oil).
kniha-take-control-of-your-health.jpgV době války v Iráku americká vláda dopovala své vojáky sloučeninou bromu, tzv. pyridostigmin bromidu. Bylo to preventivní opatření, aby se zamezilo smrti vojáků v případě použití chemických zbraní. Jenže chemické zbraně se v konfliktu nepoužily, a u vojáků to vyústilo v tzv. syndrom Golfového zálivu, v jehož důsledku skončili jako beznadějně psychicky a fyzicky nevyléčitelní.
Brom se nachází dokonce v inhalátorech pro astmatické děti. Přitom jednoduchá změna stravy sníží nebo úplně vyloučí astma. Vystaveni účinkům bromu jste i z jídla a léků, které roky užíváte. Výsledkem je, že máte zamlžené myšlení a nejste schopni se soustředit, abyste změnili svého ošetřujícího lékaře. Cítíte se natolik tupí a apatičtí, že nejste schopni vidět, co váš lékař spolu s farmaceutickým průmyslem a vládou způsobují vašemu dítěti a většině lidí v  „civilizovaných” státech.

TZV.  POWER DRINKY A SYCENÉ NÁPOJE
Není je to jen obrovské množství cukru, aspartamu a dalších nebezpečných chemikálií, které obsahují, nýbrž i brom, kterým jsou napěchované.
Když dáte olej do misky, přidáte brom a pomalu mícháte, tekutý olej počase ztuhne tak, že se nedá lžící pohnout. To samé se stane s olejem a bromem ve vašem těle – tato skutečnost vysvětluje tu epidémii obezity, kterou nyní zažíváme na celém světě. Nezáleží na tom, jak moc se snažíte dietně stravovat nebo cvičit; tato ztuhlá směs oleje a bromu se z těla nedá vyloučit!
BVO (bromovaný rostlinný olej) způsobuje psychózu a aby se překonala z ní vyplývající deprese, přidává se do tzv. power drinků obrovské množství kofeinu. Jednoduše řečeno, v tom samém nápoji vás srazí dolů, a současně vyzdvihnou nahoru.
Jakmile přestanete tyto nebezpečné nápoje pít, všechny příznaky deprese a paranoii zmizí. Když se na to podíváme z veřejného a zdravotního hlediska… mládež je natolik paranoidní, že střílí na sebe, na vlastní rodiče či učitele ve škole.

DALŠÍ VINÍCI
Brom není jediným viníkem. Máme tu taky smog, znečištění rtutí z amalgámových plomb, umělá sladidla, fluor, pesticidy, přísady do jídla, elektromagnetický smog, vakcíny, otřesné zemědělské procesy, chemické kondenzační čáry na nebi, cukr, alkohol, nikotin, drogovou závislost… a to všechno schválené vládou a farmaceutickým průmyslem.
Léky proti depresi mají na tom též svůj podíl. Je známo, že mnozí mladiství vrahové byli závislí na antidepresivech, i když tato informace byla vždy velmi pečlivě cenzurována.
Jestliže si myslíte, že jste unikli tomu všemu pečlivým výběrem, tak si nad tím znova zamyslete.

NÁŠ KAŽDODENNÍ CHLÉB A MLÉKO
Zničili náš každodenní chléb. Stalo se to velmi opatrně, potichu (před rokem 1980) a velmi nenápadně. Předtím byl jód používán jako kypřidlo do chlebového a pečivového těsta. Toto malé množství jódu stačilo na ochranu štítné žlázy před radioaktivním jódem a na prevenci jakéhokoliv jejího onemocnění. Rovněž se používal do mléka pro své antibakteriální účinky. Podobně se jím sterilizovalo veškeré vybavení na dojení a zpracování mléka.
Jednoho dna se objevili lidé z vládních institucí a řekli každému, kdo se podílel na výrobě a zpracování chleba a mléčných výrobků, že pod trestem ztráty registrace, a dokonce vězení musí přestat jód používat. Místo něho se začal používat brom.

SMRTÍCÍ NÁHRADA
Jód rovněž pomáhá eliminovat jedovaté kovové sloučeniny – především brom, takže jeho vyloučením už tato možnost nebyla.
Výsledkem náhrady jódu bromem byl obrovský celosvětový nedostatek jódu v populaci. Jódová terapie pomáhá tělu vyloučit fluor, brom, olovo, arzen, hliník a rtuť. Tímto krokem se zvýšila nemocnost a vytvořila se potřeba léků. Nevypadá to jako spiknutí farmaceutického průmyslu proti lidstvu ve jménu zvýšení zisků? Samozřejmě, že všechny stopy se zahladily, tudíž nejsou důkazy.

jod.jpgCO JE TEN VŠELÉK?
Tento všelék je jednoduchý: jódový roztok, který obsahuje 5 % jódu a 10 % jodidu draselného v destilované vodě. Dvě kapky obsahují 5 mg jódu a 7,5 mg jodidu. Tento všelék se užíval po 200 let s překvapujícími výsledky a je velmi laciný. To se samozřejmě nezamlouvá farmaceutickému průmyslu a lékařům, protože jejich zisky se sníží anebo úplně zmizí.

VYLÉČÍ JÓD VŠECHNY PROBLÉMY? (bohužel ne)
Neexistuje kouzlo, které by přemohlo celoživotní špatnou stravu, kouření, alkoholizmus, dlouhotrvající stres a drastické zdravotní zásahy. Doba změny nazrála. Naše těla dokáží překvapivě odpouštět, a kombinace zdravé stravy a jódové tinktury může způsobit zázraky. Jen musíte udělat tyto změny ještě předtím, než vám lékař poví, že váš konec je nablízku!
Potíte se, anebo jste divně suchý navzdory tomu, že je horko? Jestliže se nepotíte, potřebujete více jódu než normální jedinec, protože takto se projevuje nedostatek jódu.

DOPORUČENÉ DÁVKY
Podle mnohaletých zkušeností se doporučuje cca 12,5 až 37,5 mg jódové tinktury, což je ekvivalent 2-6 kapek denně do sklenice vody.
Současně se jódová tinktura používá jako všeobecný antibakteriální roztok na ošetření drobných poranění, při zrychleném srdečním tepu, problémech se štítnou a adrenalinovou žlázou (nadledvinky), na prevenci rakoviny prsu, při nepravidelné menstruaci.
Pokud byste tento roztok v lékárně nesehnali, zde je recept pro ty, kdo si ho umí sami doma udělat:

Na 1 litr jódové tinktury potřebujete
 - 44 g krystalického jodu
 - 88 g jodidu draselného

Rozpusťte jodid draselný v trošce destilované vody, přidejte jódové krystaly a doplňte na 1 litr roztoku. Samozřejmě si tinktury můžete vyrobit méně tak, že podělíte celkové množství na požadované. Postup je třeba dodržet, jinak se krystalický jód ve vodě nerozpustí.

Autorka: Elaine Hollingsworthová (Austrálie)
Převzato z knihy Take Control of Your Health and Escape the Sickness Industry
Zdroj: http://doctorsaredangerous.com

Překlad z angličtiny: Dominik Malinay