Jdi na obsah Jdi na menu
 


Medicína školská

Příspěvky

Zdraví jako byznys

25. 4. 2018

goldman-sachs.pngUzdravovat lidi je špatné pro byznys.
Na veřejnost unikla drsná studie investiční banky Goldman Sachs.

 

Fluorochinolony: nejtoxičtější antibiotika na trhu?

6. 6. 2017

antibiotika.jpgMůže člověku jedno balení některých antibiotik nenávratně poškodit zdraví? Podle dostupných informací se ukazuje, že ano.

 

Rozhovor, jenž stojí za přečtení

11. 1. 2017

benes-vlad.-neurochirurg.jpgJe nejen světově uznávaným lékařem „přes mozek“, ale i ostrým glosátorem. Medicína je pro něj nádherná: v nemocnici je pořád teplo, vzdělaní lidé a zvýšená koncentrace hezkých ženských.

 

Rizika při kolonoskopii, o nichž vám lékař nepoví

14. 11. 2016

monastyrsky-konstantin.jpgV USA je každý rok až 70 tisíc lidí zraněno během kolonoskopie. Skutečná míra poškození včetně nehlášených se odhaduje na 280 tisíc, tj. 2 procenta zákroků ročně.

 

Očkování proti viru HPV pro nezletilé povinně?

9. 11. 2016

dr.-diane-harper.jpgAutorku očkovací látky proti viru HPV a bývalou vědeckou pracovnici společnosti Merck trápí svědomí, a tak veřejně promluvila o nebezpečích spojených s očkováním.

 

Pravda o chemoterapii

30. 9. 2016

chemoterapie.jpg„Chemoterapie je snaha otrávit tělo těsně před smrtí v naději, že rakovinu zabije dřív než celé tělo. Většinou to ale tak nefunguje.“  (Dr. John R. Lee)

 

Antibiotiká ničia náš organizmus viac, ako sme si mysleli

19. 9. 2016

antibiotika.jpgNové výskumy ukázali, že okrem zničenia buniek črevného epitelu je tu aj spojenie s obezitou, trávením jedla, depresiou, imunitným systémom, sepsou, alergiou a astmou.

 

Kouření a rakovina - fakta a mýty

7. 9. 2014

zakaz-koureni.jpegMinisterstvo se zdvořile omlouvá za dočasnou dezinformaci, k níž došlo nekritickým přijetím neověřených údajů zahraničních výzkumných institutů.

 

Očkovací škandál: Súd potichu potvrdil autizmus z vakcíny MMR

14. 6. 2014

ockovani1.jpegO tomto sa z hlavných mienkotvorných správ nedopočujete…

 

Oč jde ve zdravotnictví

23. 2. 2014

leky_2.jpgSedím v příjemném prostředí zastrčené kavárny nad vonícím šálkem kávy. Naproti mně sedí mile se usmívající půvabná žena.  Říkejme jí třeba Věra.

 

Výzva pacientům i lékařům

29. 12. 2013

Nenechme si vzít svého doktora!
Nenechte si vzít svou lékařskou praxi!

 

Ještě na téma rakoviny

11. 5. 2013

Nedávno zemřela další má známá na léčebné postupy moderní medicíny, a to mě vyprovokovalo k tomu, že jsem opět začala hledat na internetu nové informace.

 

Podvod má vždy hezkou tvář

20. 4. 2013

Robert Linlithgow Livingston, píšící pod jménem Bob (*30.4.1943), je washingtonský lobbyista a bývalý republikánský poslanec za Lousianu.

 

Žaloba na farmaceutický komplex (Big Pharma)

9. 6. 2012

big-pharma3.jpgNásledující dokument obsahuje výňatky z oficiální žaloby, již podal u Mezinárodního soudního dvora v Haagu MUDr. Mathias Rath a ostatní.

 

Korupce ve zdravotnictví

28. 5. 2012

leky_2.jpgVíte, co je to kongresová turistika a jak funguje vztah mezi distributory léků a lékaři? Je to málem veřejné tajemství, ale zpověď jednoho z nich přece jen překvapí.