Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši prezidenti

Příspěvky

Zemanovo čestné kolo

9. 2. 2018

erik-best2.jpgV dnešním Friday Edition americký novinář Erik Best hodnotí včerejší vystoupení prezidenta v pořadu TV Barrandov Týden s prezidentem.

 

Za prezidenta jsem se nikdy nestyděl

7. 2. 2018

presler.jpgTo, co se stalo ve volebním štábu prezidenta Zemana po jeho odchodu, není hanbou hlavy státu, ale vizitkou našich novinářů, ať píší pro jakákoli média. A za ně se skutečně stydím.

 

Zeman a Rádio Svobodná Evropa

1. 2. 2018

erik-best2.jpgPovolební glosování Erika Besta. Je snad Zeman svými postoji vůči Rusku pro Svobodnou Evropu nepřítelem? (Že se nám ale vybarvuje, co? wink)

 

Vánoční poselství

27. 12. 2017

zeman-mini.jpgPrezident ve vánočním poselství pronesl několik výroků, o jejichž pravdivosti by se dalo diskutovat. V jednom případě ale zaměnil fakta za domněnku, kterou musela vyvracet i BIS. Týká se ovlivňování parlamentních voleb v Česku.

 

Náš prezident - přítel Kremlu?

6. 10. 2017

zeman-small.jpgPrezident Miloš Zeman je produktem Moskvy a prokremelských řad. Alespoň to tvrdí autoři dokumentu "Čeští přátelé Kremlu".

 

Prezident – loutka, nebo osobnost?

20. 8. 2017

kocova-helena.jpgObčas se najde zajímavý článek i v komunistickém tisku...

 

Na obranu prostořekého prezidenta

4. 7. 2017

doubrava-jaroslav.jpgSenátor Jaroslav Doubrava (hnutí Severočeši) se v rozhovoru jadrně vyjádřil na nálady, rozviřované mainstreamem ohledně prezidentových výroků.

 

Václav Klaus a jeho názor na současné dění

24. 6. 2017

klaus-mini.jpgPod hlavičkou EU Němci brutálně zesilují útok na země střední Evropy. Je pro nás unie jen jako dojná kráva?

 

Mám rád nášho pána prezidenta

17. 6. 2017

kmeto-jozef.jpegSlovensko má od roku 2014 v osobe pána Andreja Kisku štvrtého prezidenta. Je to prezident všetkých občanov, míní romský bloger v červnovém článku.

 

Projev prezidenta v 27. 5. 2017 Lidicích

7. 6. 2017

zeman-mini.jpg27. května 2017 pronesl prezident ČR Miloš Zeman při příležitosti převzetí symbolického klíče od obce Lidice krátký projev, o kterém se maistreamová média nezmínila. Důvod je prostý: nepodařilo se jim v nich najít nic zajímavého, co by prezidenta diskreditovalo.

 

Prezident 4.0

29. 3. 2017

erik-best2.jpgEric Best opět glosuje, tentokrát naše nadcházející prezidentské volby a jejich kandidáty prizmatem voleb amerických.

 

Přímo zvolené bezpečnostní riziko

13. 1. 2017

honzejk-petr-hn.jpgRusové mě neplatí, jsem jen agent Česka, řekl Miloš Zeman pro The Washington Post. Můžeme mu to věřit. Jenže kdyby mělo Česko agentů jako Zeman víc, byli by Rusové blahem bez sebe.

 

Nenávidíte Zemana?

27. 12. 2016

zeman-mini.jpgNašla jsem na webu jeden článek z března právě končícího roku, který se mi tak zalíbil, že jej dávám k plodné úvaze mým čtenářům.

 

Směšní i nebezpeční čeští Trumpové

11. 11. 2016

fischer-petr-hn.jpgZ české politické reakce na vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách se chvílemi zdálo, že šlo o české, nikoliv o americké volby.

 

Antizeman, Antibabiš, Antitrump

9. 11. 2016

erik-best2.jpgČeská média a politický establishment stranily v amerických prezidentských volbách z velké části Hillary Clintonové, stejně jako jejich americké protějšky.