Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde je historická pravda aneb taky - nejen - o vydírání

14. 9. 2016

Na mnoha místech se dozvídáme, že smrt cikánských dětí a novorozenců byla jakousi obdobou špinavých rukou. Jak dalece k tomu přispěla cikánská hygiena a jak dalece nemožnost hygienické potřeby používat, mohou posoudit pouze odborníci na slovo vzatí a nikoliv podvodníci typu Dienstbiera, kteří si z pronásledování lidí udělali živnost. (Mimochodem označení ministr bez práce Dienstbier také něco ukazuje).

Názor odborníka, profesora Jana Rataje
odborného pohledu tábor v Letech nebyl koncentračním táborem, ale pracovním, později specifickým sběrným táborem. Takových bylo na území protektorátu velké množství, ale pouze Lety jsou označené. (Tudíž to znamená, že důvodem je totální zneužití Sorosovy propagandy společností, která z toho nejen sprostě tyje, ale navíc to používá k vydírání majority!) Tím pan profesor jednoznačně říká, že někdo schválně špiní naši zemi. Není problém dohledat, že jsou to stále titíž, bojující za likvidaci české společnosti: Dienstbier, Kalousek, Schwarzenberg a další, neboli lidé, pracující na zániku České republiky za pomoci amerického velvyslanectví. A nenávistné výpady na každého, kdo se hlásí k češství a nikoliv k evropanství, jsou jasným důkazem! Prý jsou nacionalisti, a ty je třeba vymýtit!

Drastické a cílené mučení českých odbojářů v Mauthausenu nelze stavět na roveň šikanování vězňů v Letech, i když je obé zavrženíhodné. Za celou dobu nebyl ani jeden vězeň zastřelen nebo ubit. Někteří s cikány jednali hrubě nebo je i okrádali (pozor, za to byl dokonce jeden velitel tábora odvolán, takže byli i před excesy chráněni), jiní vězňům i pomáhali. Tyto pracovní tábory neměly za účel likvidovat, ale internovat a převychovávat lidi práce se štítící, takže i tuláky, žebráky, kočovníky, podvodné podomní prodejce (dnešní přezdívka šmejdi), nikdy nepracující kriminálně závadové osoby z povolání apod., vysvětluje profesor Rataj.

Definice
Protektorátní úřady nemohly rasovou politiku vůči cikánskému obyvatelstvu protektorátu řešit, protože nacisty nebylo uznáno české árijství.

Dodejme, že je to tak jasný důkaz, že jenom zločinec tato fakta pomíjí. My Árijci nebyli, tudíž jsme byli skoro rovni cikánské menšině. Ale odlišovali jsme se tím, že jsme sami od sebe pracovali a obývali byty, vše sami sobě platili, nevydírali jsme jinou společnost a potulka se nás až na nějaké tuláky netýkala.

Takže shrňme vědecké bádání profesora Rataje
Po přečtení všech jednoznačných důkazů je nutné nastolit otázku: jaký trest by měl být pro lidi jako je Dienstsbier, který stejně jako Paul Polanski bojem proti smyšlenému „latetnímu českému rasismu a českému holocaustu proti Romům“ rozhodí mezi svět o smrtících injekcích na zabíjení „cikánských dětí“ ve stylu amerického brouka, kterými nás zase krmila sovětská a komunistická propaganda? Když se nakonec zjistí, že je to pouze manipulace pro reklamu nějakého grázla a následně se ukázalo, že je to špinavá hra? Má být tvrdší trest pro lidi typu Dienstbiera, kteří rozpoutávají rasismus (skutečný) vymyšlenými obviněními o holokaustu, než skutečné zpochybnění holokaustu? Na rozdíl od těch, co zpochybňují holokaust, který byl dávno, byl skutečný a jenom blázen pochybuje, tyto rasistické rozmíšky jsou současné, slouží k rozdmýchávání vášní za účelem zisku a na to by měl být daleko větší trest, než u nějakých pomatených nácků.

Tato provokace, založená na lži, je zrůdnost promyšlená, ziskuchtivá a zločinná! Jak je možné, že jsou tito rasisté dokonce v české vládě? Jak je možné, že premiér Sobotka rázně nezakročí podle mezinárodního práva, které je všeobecným konsenzem o holokaustu? Jak je možné, že osobně nepodá trestní oznámení na ministra Dienstbiera, který uměle rozpoutává rasismus?

Pan profesor jednoznačně potvrzuje: vězeňský pracovní tábor v Letech byl podle vědecké interpretace místem utrpení, ale nebyl místem holokaustu. Což už dávno jasně vyřkl i Václav Klaus coby premiér a prezident, ale teprve nyní toto zneužil Dienstbier a jeho ekipa jako smyšlenou vyděračskou aféru k politickému boji. A politik, dokonce vládní či parlamentní, zneužívající rasismus k politickému boji, by měl dostat exemplární trest s odnětím svobody až…

Zdroj: http://www.paratdnes.cz/2016/09/Vydira-nas-s-cikanskym-taborem-v-Letech-Dienstbier-aby-si-zaslouzil-metal.html

Pozn.: prof. PhDr. Jan Rataj, CSc., *15.7.1951 v Praze, vědecký pracovník, vysokoškolský pedagog, historik, politolog, VŠE Praha, fakulta mezinárodních vztahů