Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vesmírné zákony

Příspěvky

Žádné náhody neexistují

8. 7. 2017

healing.jpgNarazili jste po dlouhém čase na starého přítele? Nebo jste viděli, že někdo dělá či říká totéž co vy? Synchronicita aneb shoda okolností má vždy svůj důvod.

 

Deset varovných znamení Vesmíru

14. 2. 2017

andrea-schulman.jpegMnoho lidí věří, že věci se jim “jen tak stávají”. Když se však spojíme s intuicí, zjistíme, že všechno, co se nám děje, je naším vlastním výtvorem.

 

Ovlivňování reality - transurfing

3. 12. 2016

zeland-vadim.jpgJakákoli teorie představuje pouze vymezený aspekt projevu mnohotvárné reality.
(Z knihy Vadima Zelanda)

 

Pět zapomenutých pravidel zákona přitažlivosti

12. 8. 2016

turningpoint.jpgNezáleží na tom, zda v zákon přitažlivosti věříte. Občas je užitečné pohlédnout na něj pohledem nezatíženým předsudky a uplatnit některé z jeho zásad ve vlastním životě.

 

Realita versus iluze

21. 5. 2016

illusion-vs.-reality.jpgSvět kolem nás není realita, ale jen iluze. Tak by se ve stručnosti dala shrnout teorie, kterou razí David Hoffman z Kalifornské univerzity. Realita je ve skutečnosti příliš složitá na to, abychom ji vůbec dokázali nějak pochopit.

 

Čtyři indiánské duchovní zákony

2. 4. 2016

indian.jpgV životě se setkáváme s okamžiky, které nám dávají určitý signál, kam směřujeme. Každé setkání, každá radost i každá nemoc je pro nás zrcadlem a zároveň znamením.

 

Ty sám jsi štěstí

12. 3. 2016

Jeden zajímavý fiktivní rozhovor - snad Stvořitele s člověkem? - o fungování vesmírného zákona přitažlivosti.

 

Zákony páté dimenze

28. 1. 2016

 

Zákon lásky aneb epidemie dneška

18. 1. 2016

rusnak-ivan.jpgJen ten kdo DÁ, dostane... Ve skutečnosti máme jen to, co DÁVÁME... Je to tak prosté: vrátí se ti jen to, co jsi dal druhým. Takový je ZÁKON LÁSKY.

 

Zákon jednoty

18. 5. 2014

 

Srdce versus mozek

21. 3. 2014

srdce-versus-mozek.jpegVíme, že náš rozum je produktem činnosti mozku, a city vycházejí ze srdce. I když podle medicíny je srdce jen sval, který pumpuje krev, romantické představy, že v srdci sídlí láska, se nechceme vzdát. A máme pravdu!

 

Psychohygiena

31. 1. 2014

Sedm kroků od pozitivního myšlení k pozitivnímu životu

 

Pět buddhistických předpisů

7. 9. 2013

Předpisy nejsou pravidla, jež by určovala, co dělat můžeme, a co nesmíme. Jsou to ukazatele, které odrážejí naše chování a mysl.

 

Jak být šťastným

12. 3. 2013

turningpoint.jpgChcete-li být šťastni, buďte spokojeni s tím, co už máte. Každé jiné chtění vede k utrpení.

 

Zákon lásky

27. 1. 2013

may-love-fill-our-world.jpg"Láska je produktem vzájemného křížení dvou individuí. Proto je také mystická, univerzální a nekonečně tvárná jako individuální princip sám." (Novalis)