Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdraví

Příspěvky

Cesta lásky

29. 4. 2017

Všechny tzv. NEMOCI si v těle vytváříme sami. Tělo, stejně jako všechno ostatní, zrcadlí naše myšlenky a přesvědčení.

 

Krutá HRA o naše ZDRAVÍ

26. 4. 2017

zelenina.jpgPříroda je dokonalá a poskytuje nám vše, co potřebujeme pro optimální stravování. Přečtěte si další knihu Tomáše Kašpara.

 

Co se stalo s pšenicí?

22. 3. 2017

Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici, resp. lepek? Jak se stalo, že plodina, která byla základem jídelníčku naší civilizace, začala škodit?

 

Nebezpečná toxoplazmóza

15. 3. 2017

flegr-small.jpgKaždý třetí Čech má v mozku vetřelce, šokuje v rozhovoru profesor evoluční biologie RNDr. Jaroslav Flegr, CSc.

 

Silnější než chemoterapie

25. 2. 2017

pampeliska-lekarska.jpgNový způsob přírodní léčby rakoviny od kanadských vědců z univerzity ve Windsoru. Asi netušíte, že se jedná o bylinku, která nám roste přímo pod nohama, že?

 

Klidně si mléko do kávy přidávejte i nadále

1. 2. 2017

Piju kávu s mlékem nebo smetanou už čtyřicet let, ale po přečtení článku MUDr. Miklánka jsem na chvilku zapochybovala. Přece jen - je to lékař, tak snad ví, o čem mluví.

 

Nová pravda o kávě

15. 1. 2017

kava-maly.jpgPodrážděnost, nespavost a vysoký krevní tlak? Zapomeňte na tyhle strašáky! Podle několika vědeckých výzkumů za posledních deset let káva našemu zdraví spíše prospívá, než škodí.

 

Západní koncept vitamínů nemá k imunitě žádný vztah

7. 1. 2017

lucky-jozef.jpgV chladných měsících bychom si měli především chránit oslabenou energii a posilovat vnitřní teplo. Základem je vhodná vyvážená strava a dostatek tepla a odpočinku (MUDr. Jozef Lucký, klinika Tradiční čínské medicíny)

 

Příčiny rakoviny, které můžeme ovlivnit

12. 12. 2016

rakovina.jpgZa utajováním příčin vzniku rakoviny je převážně  farmalobby, která nechce přijít o miliardy zisku z její léčby.

 

Choďte do kostela, budete žít déle

20. 10. 2016

bohosluzba.jpgŽeny, které často navštěvují bohoslužby, žijí déle než ty, které tak nečiní, říkají výsledky nedávného amerického výzkumu... :-D

 

POZOR na triclosan v zubní pastě

29. 9. 2016

colgate.jpgJe již víc jak dva roky známo, chemická látka triclosan může být spouštěčem rakoviny; je obsažena i v zubní pastě Colgate Total, kterou léta denně používají milióny lidí na světě.

 

Zázrak jménem jablečný ocet

25. 9. 2016

jablecny-ocet.jpgJablečný ocet má mnoho užitečných způsobů použití: při domácích pracích, na podporu zdraví, jako náhrada kosmetických přípravků, a nakonec i v kuchyni.

 

Pravda o ultrazvuku, která vás může vyděsit

7. 9. 2016

garjajev-pjotr.jpegUltrazvuk, který je mezi běžnými lidmi považován za neškodný, může nenávratně poškodit genetický aparát jakéhokoliv živého organismu!

 

Chamtivosť zbavuje rozumu

5. 9. 2016

shane-ellison.jpgV článku najdete otřesné prohlášení amerického biochemika a publicisty Shane Ellisona, které vám možná otevře oči na současnou medicínu.

 

Dobré slovo lieči, zlé pomaly zabíja

5. 9. 2016

garjajev-pjotr.jpegPetr Petrovič Garjajev je ruský vědec v oblasti biologie a zakladatel nového vědního oboru – vlnové genetiky. Je členem Ruské akademie lékařských a technických věd i samotné Ruské akademie věd.  

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »