Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdraví

Příspěvky

Čištění ledvin petrželovou natí

15. 11. 2017

petrzel-kudrnka-maly.jpgJednoduchý recept na očistu ledvin z blogu chytré dámy jménem Hudlenka.

 

Velká rakovinová lež

8. 8. 2017

modelka.jpgCo mají společného slavná topmodelka a neméně slavný dermatolog? Nebojí se slunce, ale chemie. Tajná ingredience zdravého opálení pro léto.

 

Co dělat s jet lagem

21. 7. 2017

Americká spotřebitelská organizace Consumer Reports (CR) přináší svým čtenářům přehled tipů, jak se vyhnout únavě z přeletu mnoha časových pásem na dlouhých cestách.

 

Kokosový olej a nasycené mastné kyseliny

30. 6. 2017

kokosak.jpgO kokosovém oleji se na webu dočtete diametrálně odlišné informace. Tady máte jednu od odborníka. „Kokosák“ s bambuckým máslem a několika kapkami vonného oleje používám jako univerzální krém na pleť.

 

Krutá HRA o naše ZDRAVÍ

26. 4. 2017

zelenina.jpgPříroda je dokonalá a poskytuje nám vše, co potřebujeme pro optimální stravování. Přečtěte si další knihu Tomáše Kašpara.

 

Co se stalo s pšenicí?

22. 3. 2017

Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici, resp. lepek? Jak se stalo, že plodina, která byla základem jídelníčku naší civilizace, začala škodit?

 

Nebezpečná toxoplazmóza

15. 3. 2017

flegr-small.jpgKaždý třetí Čech má v mozku vetřelce, šokuje v rozhovoru profesor evoluční biologie RNDr. Jaroslav Flegr, CSc.

 

Silnější než chemoterapie

25. 2. 2017

pampeliska-lekarska.jpgNový způsob přírodní léčby rakoviny od kanadských vědců z univerzity ve Windsoru. Asi netušíte, že se jedná o bylinku, která nám roste přímo pod nohama, že?

 

Klidně si mléko do kávy přidávejte i nadále

1. 2. 2017

Piju kávu s mlékem nebo smetanou už čtyřicet let, ale po přečtení článku MUDr. Miklánka jsem na chvilku zapochybovala. Přece jen - je to lékař, tak snad ví, o čem mluví.

 

Nová pravda o kávě

15. 1. 2017

kava-maly.jpgPodrážděnost, nespavost a vysoký krevní tlak? Zapomeňte na tyhle strašáky! Podle několika vědeckých výzkumů za posledních deset let káva našemu zdraví spíše prospívá, než škodí.

 

Západní koncept vitamínů nemá k imunitě žádný vztah

7. 1. 2017

lucky-jozef.jpgV chladných měsících bychom si měli především chránit oslabenou energii a posilovat vnitřní teplo. Základem je vhodná vyvážená strava a dostatek tepla a odpočinku (MUDr. Jozef Lucký, klinika Tradiční čínské medicíny)

 

Příčiny rakoviny, které můžeme ovlivnit

12. 12. 2016

rakovina.jpgZa utajováním příčin vzniku rakoviny je převážně  farmalobby, která nechce přijít o miliardy zisku z její léčby.

 

Choďte do kostela, budete žít déle

20. 10. 2016

bohosluzba.jpgŽeny, které často navštěvují bohoslužby, žijí déle než ty, které tak nečiní, říkají výsledky nedávného amerického výzkumu... :-D

 

POZOR na triclosan v zubní pastě

29. 9. 2016

colgate.jpgJe již víc jak dva roky známo, chemická látka triclosan může být spouštěčem rakoviny; je obsažena i v zubní pastě Colgate Total, kterou léta denně používají milióny lidí na světě.

 

Zázrak jménem jablečný ocet

25. 9. 2016

jablecny-ocet.jpgJablečný ocet má mnoho užitečných způsobů použití: při domácích pracích, na podporu zdraví, jako náhrada kosmetických přípravků, a nakonec i v kuchyni.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »