Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdraví

Příspěvky

Detoxikace alkalickou vodou

28. 1. 2018

V překyseleném těle se objevují problémy s trávením, přibírání na váze, únava, vyčerpání apod., což se dá odstranit také pitím alkalické vody, jež v systému obnovuje rovnováhu.

 

Masážní terapie chodidel

18. 1. 2018

Masáže patří mezi nejúžasnější nástroje, o jakých se dočtete v medicínských knihách. Když se na určitá místa těla aplikuje tlak, dokáže to uvolňovat napětí mnoha způsoby.

 

Chřipka

18. 1. 2018

dr.-sula.jpg…a co o ní soudí moudrý lékař dr. Jiří Šula.

 

Čištění ledvin petrželovou natí

15. 11. 2017

petrzel-kudrnka-maly.jpgJednoduchý recept na očistu ledvin z blogu chytré dámy jménem Hudlenka.

 

Velká rakovinová lež

8. 8. 2017

modelka.jpgCo mají společného slavná topmodelka a neméně slavný dermatolog? Nebojí se slunce, ale chemie. Tajná ingredience zdravého opálení pro léto.

 

Co dělat s jet lagem

21. 7. 2017

Americká spotřebitelská organizace Consumer Reports (CR) přináší svým čtenářům přehled tipů, jak se vyhnout únavě z přeletu mnoha časových pásem na dlouhých cestách.

 

Kokosový olej a nasycené mastné kyseliny

30. 6. 2017

kokosak.jpgO kokosovém oleji se na webu dočtete diametrálně odlišné informace. Tady máte jednu od odborníka. „Kokosák“ s bambuckým máslem a několika kapkami vonného oleje používám jako univerzální krém na pleť.

 

Krutá HRA o naše ZDRAVÍ

26. 4. 2017

zelenina.jpgPříroda je dokonalá a poskytuje nám vše, co potřebujeme pro optimální stravování. Přečtěte si další knihu Tomáše Kašpara.

 

Co se stalo s pšenicí?

22. 3. 2017

Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici, resp. lepek? Jak se stalo, že plodina, která byla základem jídelníčku naší civilizace, začala škodit?

 

Nebezpečná toxoplazmóza

15. 3. 2017

flegr-small.jpgKaždý třetí Čech má v mozku vetřelce, šokuje v rozhovoru profesor evoluční biologie RNDr. Jaroslav Flegr, CSc.

 

Silnější než chemoterapie

25. 2. 2017

pampeliska-lekarska.jpgNový způsob přírodní léčby rakoviny od kanadských vědců z univerzity ve Windsoru. Asi netušíte, že se jedná o bylinku, která nám roste přímo pod nohama, že?

 

Klidně si mléko do kávy přidávejte i nadále

1. 2. 2017

Piju kávu s mlékem nebo smetanou už čtyřicet let, ale po přečtení článku MUDr. Miklánka jsem na chvilku zapochybovala. Přece jen - je to lékař, tak snad ví, o čem mluví.

 

Nová pravda o kávě

15. 1. 2017

kava-maly.jpgPodrážděnost, nespavost a vysoký krevní tlak? Zapomeňte na tyhle strašáky! Podle několika vědeckých výzkumů za posledních deset let káva našemu zdraví spíše prospívá, než škodí.

 

Západní koncept vitamínů nemá k imunitě žádný vztah

7. 1. 2017

lucky-jozef.jpgV chladných měsících bychom si měli především chránit oslabenou energii a posilovat vnitřní teplo. Základem je vhodná vyvážená strava a dostatek tepla a odpočinku (MUDr. Jozef Lucký, klinika Tradiční čínské medicíny)

 

Příčiny rakoviny, které můžeme ovlivnit

12. 12. 2016

rakovina.jpgZa utajováním příčin vzniku rakoviny je převážně  farmalobby, která nechce přijít o miliardy zisku z její léčby.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »